Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-16, 07:58   #4782
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Mamusie lutowe 2019[emoji173] Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pinacolada Pokaż wiadomość
Hmm mi się udało za pierwszym razem bez problemu ściągnąć, metodą 7-5-3. Przy czym dostałam szpitalny laktator z Medeli, może to też kwestia że jest w jakiś sposób lepszy niż te "zwykłe", domowego użytku? Ale nie mam pojęcia... Chociaż za drugim i trzecim razem było już troszkę mniej, za czwartym nie udało się praktycznie nic - przy czym w międzyczasie młody zaczął w końcu ssać pierś, więc to pewnie miało tutaj największe znaczenie jeśli chodzi o ilość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

I dziękuję za kciuki za nasze wyjście! Rano było ważenie, z 3800 spadł do 3430, więc jeszcze się mieści w 10% żółtaczki też zdecydowanie nie ma, więc mam nadzieję że na obchodzie pediatrycznym powiedzą że już wychodzimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ta Medela to jest Mercedes wśród laktatorow :-D też jej używałam w szpitalu i po prostu po 15 minut już po pierwszej dobie i tak samo ściągam w domu bo też mam podwójny i idzie, od początku szło tylko stopniowo się zwiększało więc naprawdę nie wiem jaka przyczyna

Bazgram z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora