Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-14, 13:35   #4677
karla906
Wtajemniczenie
 
Avatar karla906
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 254
Dot.: Mamusie lutowe 2019[emoji173] Cz.IV

Ja odpukac nie mam problemów. Sutki jak je mietole to są bolesne i drażliwe, ale tak ogólnie to nie, czasem pierwsze dwa ssania. Mleka mam chyba dość, nawał miałam ten pierwszy, teraz chyba cycki się zsynchronizowaly z małą bo najczęściej jak czuję że kłują to mała w szybkim czasie się budzi. Mam femaltiker i piłam dwa razy chyba tak sobie o, ale różnie może być z mlekiem więc cieszę się że go mam.
Johasia, a nie za szybko wybudzasz go? Mi położna mówiła że jak dobrze pojadl i ogólnie je dość regularnie to do 4h mogę spokojnie przeczekać. W efekcie nie wybudzalam jej jeszcze ani razu.

Przygotowałam już wózek, mała w nim teraz śpi, dziś słaba pogoda ale w weekend ma być słońce i 10-11 stopni więc się szykujemy. Dziś przychodzą przyjaciele zobaczyć małą

Wiecie, że ja nawet daje rade się teraz uczyć? albo karmiłam małą i czytałam notatki [emoji23]

Mąż na walentynki kupił pączki, spróbujemy wieczorem jakieś drinki bezalkoholowe i może uda się film odpalić

Mąż wziął do serca wietrzenie pupy i zawijał dziś małą tylko w tetry i swoje stare koszulki które nie nosi, obsikala mu 5 [emoji23] i tak cipeusz był 1,5h wietrzony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karla906 jest offline Zgłoś do moderatora