Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-14, 11:04   #4670
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Mamusie lutowe 2019[emoji173] Cz.IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Szykowali mi na dziś wypis ze szpitala ale na ostatnim badaniu zmierzyli małemu żółtaczkę i ma podwyzszoną. Dali mi go na naswietlanie pod lampę,mam go brać tylko na karmienie i przewijanie. Leży taki biedny cały pozawijany i z okularkami na oczach[emoji24][emoji24][emoji24]
Trzymajcie kciuki,żeby spadlo do jutra,musimy wyjść z tego koszmarnego szpitala,bo dostanę depresji. Teraz i tak siedzę i ryczę. Wiem,ze musimy zostac dla dobra maluszka ale serio to jest jakiś dramat dla mnie,jeszcze ten zakaz odwiedzin,no załamię się zaraz.


Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Jejku a jaki ma poziom bilirubiny?

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za jutrzejsze wyjście oby mu spadła bilirubina jak najszybciej. Ja dopiero wczoraj urodziłam a już mam dość tego szpitala, chcę do domu. Mąż był na chwilę z synem u mnie, o dziwo ich wpuscily. Kwiaty mi przyniósł, w szoku jestem ale Mała zaczęła się drzec i mój syn tak się wystraszyl że musieli iść. Więc zapowiada się ciekawie co będzie w domu. Mam nadzieję że jakoś się przyzwyczai.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno się przyzwyczai. Nie będzie wyjścia
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora