Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-11, 15:19   #4458
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie lutowe 2019[emoji173] Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Nasz Leos właśnie orzchcil łóżko w domu - dobrze, że położyłam podkład. Przebrałam go przed karmieniem a tu fontanna - podkład mokry, mama mokra, ciuszki mokre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już tych fontann nie liczę, mały jak tylko czuje wolność to leje jak z węża ogrodowego [emoji14] już mam ręcznik papierowy zawsze przygotowany obok stacji przewijania żeby próbować łapać [emoji23]

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Ja sie z kolei nudze. A z tych nudów wzięłam się za sprzątanie. Kurde jem jem i ciagle mam jakieś ssanie w żołądku. Malo i malo sama nie wiem co bym musiala zjesc by się najeść.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Powiem Ci, że to ssanie po porodzie nie znika, ja mam taki apetyt, że głowa mała, wszędzie po domu jest jedzenie porozstawiane jakbym gdzieś utknela np. przy karmieniu

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Ja mam takie huśtawki nastrojów, że głowa mała. U lekarki praktycznie powstrzymywalam płacz i głos mi drżał. Pewnie takich jak ja, to ona ma kilka dziennie [emoji38] Teraz już zluzowałam, ale nie gwarantuje, że do wieczora ten stan mi się utrzyma [emoji41]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
High five, mi się dopiero wczoraj co prawda włączyła huśtawka hormonalna ale za to taka, że aż się sama z siebie śmiałam [emoji14] Dzisiaj np. wysyłałam przyjaciółce życzenia urodzinowe i się spłakałam

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Bardzo ładna kieca!!! A co do karmienia to ja tam wiwrze ze Twoja mama miała takie przygody. Kiedyś to w ogóle karmienie piersią było ciężkie bo wiedza była znikoma.
Kiedyś to jak się karmić nie mogło to się brało mleko od krowy i też ludzie żyli ale faktycznie po takich przeżyciach nie dziwię się jej, że jak zobaczyła jak karmie to aż się jej włosy zjezyly na rękach

Cytat:
Napisane przez Pinacolada Pokaż wiadomość
I jeśli nic wcześniej nie ruszy to wtedy od razu na wywoływanie? Czy na początku po prostu na obserwację?Właśnie dlatego ja mam nadzieję, że jak jutro się okaże, że młody jakoś mocno przykoksił, to zanim komuś przyjdzie do głowy skierować mnie na CC, to chociaż dwóch różnych lekarzy mnie zbada żeby stwierdzić, czy aby na pewno jest w rzeczywistości taki duży. No chyba że trochę zwolnił ze swoim tempem rośnięcia, oby [emoji23]Śliczna sukienka [emoji7] Ja też chcę być już po porodzie i w końcu zamówić sobie kilka nowych ciuchów! Ehh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Zostało nas jeszcze 8 nierozpakowanych! No chyba że coś przegapiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A faktycznie, źle spojrzalam

Była położna. Wg norm mały powinien przybrać od ostatniego ważenia ok 70 g, a przybrał...170. Także karmieniem mam się nie martwić, wietrzyc sutki i schodzic stopniowo z nakładek. Poza tym wszystko książkowo, kobieta się nie mogła nachwalic ani mojego porodu ani małego ani karmienia

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora