Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-11, 13:11   #4444
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019[emoji173] Cz.IV

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Ja mam ktg 20 lutego, jak wszystko będzie dobrze, to 4 marca mam się stawić do szpitala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jeśli nic wcześniej nie ruszy to wtedy od razu na wywoływanie? Czy na początku po prostu na obserwację?
Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
ja miałam taką główkę


dziwisz się :/ zobacz ile u Nas na wątku cc
a ile powikłań potem, kobiety które za nie płacą nie zdają sobie sprawy, moja koleżanka ma zrosty, ból kręgosłupa i zakaz zachodzenia w ciąże bo nie donosi
Właśnie dlatego ja mam nadzieję, że jak jutro się okaże, że młody jakoś mocno przykoksił, to zanim komuś przyjdzie do głowy skierować mnie na CC, to chociaż dwóch różnych lekarzy mnie zbada żeby stwierdzić, czy aby na pewno jest w rzeczywistości taki duży. No chyba że trochę zwolnił ze swoim tempem rośnięcia, oby [emoji23]
Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
https://www.reserved.com/pl/pl/uy310...DPA_GLOBAL_ZAL Załącznik 7662999

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Śliczna sukienka [emoji7] Ja też chcę być już po porodzie i w końcu zamówić sobie kilka nowych ciuchów! Ehh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Tak patrzę teraz na pierwszy post i nieźle nam idzie, nie ma jeszcze połowy miesiąca a tylko 7 nierozpakowanych dziewczyn zostało

Była u mnie właśnie mama, na szczęście obyło się bez żadnych zbędnych porad. Jedyne co to mi kapustę polecala jak będą mnie boleć piersi i przekonywala, że gdyby trzeba było przejść na butle to to nie koniec świata. Przy czym moja mama ma traume po próbach karmienia mnie - miała takie zapalenie piersi, jakieś zastoje, guzy się jej porobiły i już podobno miała skierowanie na nacinanie piersi (? Czy coś w ten deseń) ale domowymi metodami się udało, jeśli wierzyć opowiesciom to knebel w usta i babcia jej ręcznie to wyciskala. Aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl brr

Zrobiłam sobie sama prezent i zamówiłam sukienkę [emoji23] Na guziki to nada się też do karmienia

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Zostało nas jeszcze 8 nierozpakowanych! No chyba że coś przegapiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora