Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-11, 12:07   #4427
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019[emoji173] Cz.IV

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
O matko, jaka waga! Najważniejsze, że zdrowa dziewczyna [emoji5]
Ja po wizycie, moja Malutka ma nieco ponad 3300g w 38+1, szyjka w połowie skrócona, luźno przepuszcza palec, główka dziecka balotująca, nie wstawiona. Raczej tam porodu nie widać na razie. Jak na te moje skurcze, to słaby postęp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja kuzynka paliła cała ciążę, termin na luty, urodziła teraz dziecko. Bo po porodzie niedotlenione i reanimowane. A ona twierdzi, że ciąża przenoszona i dlatego. Nie przyszło jej do głowy, że łożysko się zestarzało i nie odzywiało dziecka, przez jej kopcenie. Pewnie jeszcze lekarza obwini.
W sumie masz jeszcze prawie 2 tygodnie do terminu, to może akurat coś ruszy w ciągu kilku dni Dobrze że chociaż szyjka przepuszcza palec, a nie że jest zamknięta na 4 spusty i ciągle mega długa To zawsze coś A co oznacza że główka dziecka jest balotująca?
A co do palącej kuzynki to aż brak mi słów... [emoji35] No naprawdę, łatwiej jest zwalić winę na poród późniejszy niż TP niż przyznać się, że to przez papierosy [emoji35] A potem tak jak napisałaś, będzie obwiniać lekarza, że to na pewno jego wina [emoji849]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora