Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-11, 08:15   #4386
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019[emoji173] Cz.IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
O 5.50 urodzil się Filipek,3500 kg,56cm.

Niestety najgorszy scenariusz,bo doszlam do 10 cm rozwarcia i partych,a młody nie mógł się wstawić do kanału i zaczął tracić tętno,więc zrobili mi cc. Także wymęczyłam się okropnie a skonczylo się cięciem.
Na szczęście jest cały i zdrowy[emoji1] Leżę z małym na cycu i probuję dojsc do siebie.


Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Gratulacje! **
Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
weź z innej strony na to popatrz
najważniejsze to zdrowy bobas i cała mama
wiem że może łatwo się mi pisze, bo u Ciebie już hormony ciążowe, ale niedługo będziecie razem, czy sn, czy cc, czy samo się zacznie czy wywoływany najważniejsze by skończyło się dobrze a sama widzisz jakie są u Nas historie na wątku, choćby moja, puchatkowej czy snesha

ja co karmienie w nocy muszę sie napić wody

grubo było

brawa dla męża, a z seksem udany a sok z jabłek co wzmaga laktacje?


dasz radę

słowa męża do serca wzięłaś



a od 14 do 17 co wirusy mają wolne??

najważniejsze że wy cali
gratulacje



to czekam na rogala i zobaczymy jak się z nim karmi
jedziecie/planujecie gdzieś z dziećmi na wakacje w tym roku??

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------



zapytaj położnej czy możecie to zastosować https://www.aptekagemini.pl/bebilon-...jaca-135g.html
bo tak na prawdę będziecie męczyć się do czasu aż skończy 4m i będziesz mogła mu dietę rozszerzać, choć sama to przeszłam to Karolina do roku czasu ulewała, do fotelika ją włożyłam i obrzygane wszystko, ledwo na pół roku podwoiła wagę, a na roczek potroiła, bo może być problem z żołądkiem a i tak nic nie zrobią bo to musi dojrzeć dziecku układ pokarmowy
Najwyraźniej mają wolne


Wychodzimy dzisiaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora