Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-11, 07:54   #4382
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie lutowe 2019[emoji173] Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
GRatulacje😘 odpoczywajcie😉😉

Mam nadzieje że sweet przetarła szlaki i będzie wysyp poród w tym tygodniu 😊😊 600 postów zostało 

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------



Zapytam w czwartek. Co do wakacji to w maju chcemy na 2-3dni w góry wyjechać a w sierpniu nad morze
my chcieliśmy na jesień za granicę ale niestety szkoła się zaczyna od września, myśleliśmy koniec czerwca do Turcji ale już się od mojego taty nasłuchałam że gdzie tam, zmiana klimatu a czy pojadę w góry czy nad morze to też zmiana klimatu jak byliśmy na Krecie to ludzie byli z dziećmi trzy miesięcznymi

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Młody odkąd są dziewczynki to wędruje między legowiskiem a łóżkiem w nocy a on tam nigdy nie spał, zawsze w łóżku z nami Gratulacje


No to tak...rano tz ogarnął jedną a ja druga i odciągnęłam mleko. Śpią tak +/- od 7. Mam kawę w termicznym kubku (co by zimnej nie pić ) i jestem w połowie śniadania. W podgrzewaczu jedno moje mleko, w lodówce druga porcja, pucha mieszanki i przygotowana woda tylko do wsadzenia w podgrzewacz. Czekam na pobudkę i wejście w paszczę lwa

Bazgram z telefonu.
super przygotowana
myślałaś o czajniku z funkcją podtrzymywania temperatury?
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora