Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-10, 11:14   #4283
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Mamusie lutowe 2019[emoji173] Cz.IV

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Jeszcze był teraz lekarz na obchodzie (swoją drogą nie trawię go) pomacal brzuch tylko, stwierdził że jak skurcze się nasila to zgłosić. I na koniec, że "Pani ma wąską miednicę to nie wiem czy Pani urodzi". Aha, spoko. Pierwsze dziecko nie wiem jakim cudem mi się udało "wypchać".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To Ci powiedział...odkrywca...w spolczuje bardzo tak czekać ;(
Cytat:
Napisane przez anett89 Pokaż wiadomość
Dlatego ja wczoraj/dzisiaj w nocy przestałam nasluchiwać i wyczekiwać wszelakich objawów, wyluzowałam i tym sposobem przespałam prawie 12h ciągiem (z jedną tylko przerwą na siku) [emoji44]
Po dwóch nieprzespanych nocach chyba mi się należała taka regeneracja[emoji16]



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko! Też bym tak pospała chętnie [emoji23]
Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Piona! Mnie już w szpitalu męczyło ale nie dało rady, musiałam poczekać aż wrócimy do domu, na szczęście nie było źle, chociaż matka mnie straszyła (w tej pierwszej dobie po porodzie mówię jej, że czuję się jakbym sikala wrzątkiem a ta do mnie szczerze do bólu "to jeszcze nic, poczekaj aż się będziesz chciała wysrac" - dodam, że to wszystko na sali gdzie jeszcze dwie inne babki i ich rodziny [emoji23]) Bardzo Ci współczuję tego czekania...Oj prawda. Ja wiem, że to łatwo mówić i teraz to mogę być mądra jak już jestem po, ale mialyscie wszystkie rację jak mnie uspokajalyscie, że mam się cieszyć z braku objawów i czekać



Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Przynajmniej bez ściemy [emoji23]




Bazgram z telefonu.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Siadłam wczoraj wreszcie i zebrałam zdjęcia z całej ciąży. Jakieś takie pierdołowate najczęściej w lustrze albo jakieś sporadyczne jak gdzieś wybywaliśmy. Myślałam że będzie tego mniej i będę miała problem do 50 dobić ale jest dziś może sobie zamówię moonylab bo ma akurat 50 stron sesji naszej tam nawet nie dawałam bo osobne wydruki mam a wtedy to bym się już w ilości nie zmieściła

Bazgram z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora