Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-10, 08:47   #4269
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie lutowe 2019[emoji173] Cz.IV

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Opowiadaj jak Wam mijają dni[emoji846] jestem ciekawa jak udaje Ci się godzić opiekę nad dwójką [emoji5]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
musimy mieć oczy dookoła głowy
pilnowac bo wchodzi do pokoju po zabawki jak śpi, krzyczy mu nad głową , TZ jak idzie na siłownie wieczorem to muszę dwójkę wykąpać, nakarmić i położyć, ale najczęściej wygląda to tak że w trójkę leżymy w łóżku, albo Michał jak zaśnie u siebie to ja o 20 z Karoliną zasypiam mówię do TZ kiedy film razem jakiś obejrzymy musimy jakoś sie ogarnąć, zwłaszcza że od jutra na 8 będę z wózkiem cisła do przedszkola najgorzej że zima i sie poubierać, na wiosnę szybciej będzie to trwało ufff
Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Od kiedy można podawać dziecku espumisan?

Mi jeszcze 9 kg zostało[emoji849]

Kikut już prawie nam odpadł.. wisi na nicce ale boję się ruszać

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
espumisan nie pisze od ilu, pisze tylko dawkowanie niemowle, bobotic pisze od 28dni, Karolinie dałam jak miała 3tyg
Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
To prawda, mi przy jednym się nie chce gotować i jem byle co, a co dopiero przy dwójce dlatego trochę liczę na kp, zawsze to niby 500 kcal spala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tylko apetyt większy przez te 500kcal
Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Nie nadrobię. Ja wczorajszej nocy spałam 30 minut, a dzisiaj już 3.5 więc jest progres

Odliczam godziny do poniedziałku!

I powiem Wam dziewczyny, że cieszę się że ta cesarka jednak była. Na ktg przed Leos kilka razy tracił tętno i później okazało się, że był kilka razy pępowina owinięty w okol szyjki. Do tej pory biedny ma slady. Jak sobie pomyślę co by było gdyby...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
na noworodkach była babka co córka w 37tc ważyła 2kg i była owinięta, zrobili cc jej, gin nic Ci nie mówił że owinięty?
Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Lepiej nie myśl o tym. Leoś jest z Wami cały i zdrowy i to jest najważniejsze 😘

---------- Dopisano o 02:30 ---------- Poprzedni post napisano o 02:25 ----------



Ja jak się kładę wieczorem to mówię do męża kiedy prześpimy nockę 😄 położna sobie żartowała że spokojnie jeszcze trochę i da nam pospać...4 godz 😝

---------- Dopisano o 02:34 ---------- Poprzedni post napisano o 02:30 ----------



No u nas też 2,5-3 godz ale ja angażuje męża bo tak byłoby co 1,5-2 . Wstajemy razem on podgrzewa butle a ja siadam do laktatora . Wracam,przebieram małego i szykuje kolejne porcje
ja przespałam całą noc jak Karo skończyła 3m
Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Masakra. Czuje sie jak w matrixie. Od godziny slysze odgłosy porodu i gdybym nir wiedziala, ze za rogiem jest porodowka to pomyslalabym, ze kogos morduja 😱😱😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

jak ja weszłam na porodówkę to jedna jęczała jakby orgazm miała
Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny!

A jak dziewczyny z dwójką po CC? Dają jakieś czopki żeby lżejsza kupa była?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja nie miałam problemu, ale na wypisie info od położnej że można czopki zastosować jakby co
Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Hej nierozpakowane, trzymam za Was mocne kciuki, doskonale sobie przypominam te moje ostatnie dni. Wgl dziś stwierdziłam że moja ginka w poniedziałek na fotelu mnie wymacala i wysłała z nadzieją na to ktg że się zacznie od razu bez wywoływania, bo skurcze zaczęły się 8h po wizycie takie że czułam a rejestrowane od razu na ktg.

Ja karmiłam wczoraj przed 22 i poszliśmy spać o 22 i potem małą karmiłam o 1.40, o 4, o 5 i dopiero po 8 czuję się całkiem ok. Mama w kościele jak wróci to spróbujemy z mężem się wyszykowac, ja ją nakarmię z obu cyców i na 11 spróbuje pójść z mężem do kościoła. Bardzo chc bo piękna pogoda i wgl no a od jutra mamy już nie będzie więc mamy okazję się przespacerować. Wiem że mam laktatorrm ale skoro kp nam idzie to chce próbuje odroczyć jakikolwiek kontakt z butla o każdy jeden dzień, to już dla mnie wygrana.Jak się dziś czujesz? Może właśnie od normalnego jedzenia będzie lepiej. Niech mąż Ci kupi tłusty twaróg, tłusta śmietanę itp i może na takich produktach będzie lepiej Najważniejsze że jesteście razem i zdrowi !U mnie tak była oddzielona porodówka że leżąc na oddziale jak drzwi są pozamykane na porodówkę wszystkie to nie słychać. Ja się darłam a wiem że mnie nie było słychać wiecie że ja już z sentymentem wspominam poród i mi tęskno do tych pierwszych minut razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

A, oglądałam swoje podwozie w lustrze, śladu już nie ma, wygląda elegancko jak przed, nic też nie boli, jestem w szoku jak się zregenerowało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moje podwozie też eleganckie, gorzej z brzuchem
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora