Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-09, 11:53   #4196
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie lutowe 2019[emoji173] Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Cześć.
Ja od rana mam skurcze
Nie mierzylam jeszcze odstepow. Ale nie boli mnie z gory na dol tylko po prostu na dole. Uf... zawsse przez cały tydzień jest cisza a w weekend jak jest mąż to coś sie dzieje

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Mnie w ogóle nie bolało z góry na dół tylko z tyłu do przodu [emoji23]

Nie odniosę się do konkretnych postów bo coś mi apka świruje ale któraś z was tu pisała coś mądrego o karmieniu że nie ma się co bać spadku wagi tylko karmić i obserwować - czy jeśli moje dziecko je co 2-3 godziny, raz je 20 minut, innym razem 20 z jednej piersi i np. 10 czy 15 z drugiej, po jedzeniu czasem mu się delikatnie uleje ale ogólnie odbija, po jedzeniu śpi, sika (może nie po każdym karmieniu no ale sika), robi kupki (też nie po kazdym karmieniu, raczej 2-3 dziennie) to mogę póki co założyć że nie robię mu krzywdy? Boję się trochę bo nie chce mu dawać mm bo czuje po cyckach że jak on ze mnie tego nie ściągnie to mnie potem będzie boleć jak wczoraj (gdzie już miałam skały, płakałam z bólu, laktator wyjelam nawet ale metoda 7/5/3 miałam raptem 15 ml więc znowu się martwilam) ale miał jednak spory spadek wagi po porodzie ;(

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora