Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-08, 12:23   #4073
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Mamusie lutowe 2019[emoji173] Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Rozumiem Twoją frustrację bo ja ostatnie tygodnie miałam to samo, a po terminie jak już minął to w ogóle była masakra. Ja nie obieralam po którymś razie bo miałam dość ale śmiać mi się chciało jak jedna kuzynka zapytała smsem czy może już gratulować czy dzidziusiowi się nie spieszy i to dosłownie 3 minuty po tym jak odeszły mi wody także jej odpisałam, ze ma wyczucie
A doradca bardzo fajna, konkretna, wprost powiedziała, że gdyby po oddziałach nie chodziło tyle przedstawicieli handlowych każdy z inną flaszka mieszanki to byłby większy spokój z tym karmieniem..



Pofochuja się i przestaną, tym bym się najmniej przejmowała.

Mlody właśnie na śpiocha miał sesje zdjęciowa Jakiś fotograf z portalu co robi sesje noworodkowe chodził i pytał czy chcemy parę fotek, poukładal go na ileś sposobów, a dziecko ani nie kwęknęło, magia


Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
To jest serio magia z tym układaniem dzieci na śnie, ja patrzyłam na naszej sesji jak wryta z niedowierzaniem [emoji16][emoji179]

Super ze Wam idzie kp
Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Kamilka gratulację!!

Dziewczyny tak na szybko reszta później 3300 i 55 cm, 10 pkt, 9.25 Leżę jak Kłoda z podkładem pod dupskiem [emoji23][emoji23][emoji23] mały jest przecudny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
[emoji7][emoji7][emoji7]

Bazgram z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora