Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-07, 07:39   #3880
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
No idę do lekarza ok 11. Jak po wizycie nic nie ruszy to chyba nigdy nie urodzę. Tragedia jakaś. A Ty jak tam się czujesz? Mąż lepiej coś dzisiaj?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki

Ja mialam male skurczyki nad ranem ale takie niegroźne bolala mnie glowa ale przeszlo i czuje sie ok.
Maz chyba lepiej ale nie wiem na ile bo zmienilismy sie tylko przy lozku mlodego bo mnie juz biodro od lezenia bolalo i tyle pogadane.
Cytat:
Napisane przez Petrochemia Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Kciuki za wizyty standardowo [emoji8][emoji8]




Noooo... ciekawie ciekawie [emoji23]
Akurat piłam herbatę jak to czytałam (dobrze, ze mi nosem nie poszła) [emoji23]




Pojętna ta Twoja córeczka
Kciuki za wyjście [emoji3526][emoji8]



Ruszy się na pewno [emoji8] Trzeba być dobrej myśli








Współczuje Dziewczyny... Serio.
U mnie kilka ostatnich dni tez tak wyglądało wiec doskonale rozumiem [emoji3062][emoji35]
Dziś tylko jakoś tak wyjątkowo wstałam o 7 bo normalnie spałam od 2:30 do 4:30 a później dosypialam troszke w dzień [emoji24]

Wczoraj w wyniku nerwów wzięłam się za sprzątanie (wcześniej zawsze jak się wyzylam na mieszkaniu było mi lepiej i przynajmniej miałam wrażenie konstruktywnie wykorzystanego czasu zamiast marudzenia/dalszego denerwowania się) [emoji14]
Nic specjalnego bo kurze, podłogi, łazienka, kuchnia... Tylko nie wzięłam pod uwagę tego, ze aż tak zdziadzialam w tej ciąży i to moje sprzątanie wyglądało jak jeden wielki kabaret [emoji14]
A wieczorem dostałam skurczy...
Już miałam nadzieje, ze coś się ruszy a tu klops [emoji3062]





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
"Nic wielkiego... tylko ogarnelam mieszkanie..." wez, ja jak zmiote podloge to ledwo zyje!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora