Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-05, 10:04   #3530
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie lutowe 2019[emoji173] Cz.IV

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Biedna O kurde [emoji16] dziś mój termin porodu!
Ale tak serio przestały już lecieć? Mnie leciało i leciałooo całą drogę i już w szpitalu potem [emoji16]
Powodzenia!

Bazgram z telefonu.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Snesha a z ciekawości jakie mm dajesz małej? My kontynuujemy firmę która w szpitalu miały tylko już 1 bo było wczesniacze. Nan optipro plus kupiliśmy

Bazgram z telefonu.
mi przy pierwszym porodzie odeszły jak cewnik założyli
na każdym łóżku co mnie przenosili mokrą plamę zostawiałam
Michał też był dokarmiany w szpitalu nan
Cytat:
Napisane przez snesha Pokaż wiadomość
Ja jej daje enfamil. Testowałam różne na synu, ale przy tym absolutnie nigdy nie miał kolek, a przy innych się zdarzało. Tylko nie pamietam, żeby tak często robił. Na pewno nigdy nie był tak odparzony. No ale chłopaka duuuuuzo łatwiej wyczyścić. Te jej wszystkie fałdki doprowadzają mnie do szału. A małż to się nawet niw bierze, choć syna przewijał chętnie, o pierwszego dnia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
to U nas TZ chętniej córkę przewijał, teraz widzę że przerażony takim maleństwem, ale wołam go albo mówię by przebrał, rano do niani mówię by przyszedł kupę przebrać, bo w drugim pokoju ma całą noc włączoną koleżanka tak męża "wychowała" że córka ma rok i ani jednej pieluchy nie przebrał nie u mnie takie rzeczy
Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Kurde, w pierwszej ciąży miałam może 5 małych rozstępów, które dopiero po porodzie zauważyłam, a teraz widzę, że mi nawyłazilo [emoji31] niby płytkie dosyć i nie takie mega sine, ale jednak [emoji24][emoji24][emoji24]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dasz radę maleńka pójdziemy jak coś do programu bez wstydu czy jak tam na zabieg

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Ale relacja hahaha
Chłopcy nie mają fałdek!? Ale super [emoji23] jeju ja przebieram w nocy przy słabszym świetle a rano np patrzę i oo super tu mi się przeoczylo [emoji32] a ile chusteczek idzie, klekajcie narody

Bazgram z telefonu.
mój tak wierzga nogami, że zawsze coś gdzieś się uchowa pod jajkami też wszystkie zakamarki trzeba sprawdzić
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora