Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aktualny Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za darmo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-21, 15:03   #67
Krowa1989
Raczkowanie
 
Avatar Krowa1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 153
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

A ja tak szerzej się odniosę. Do tej pory nie poruszałam tego tematu, żeby nie być posądzoną o chęć zgarnięcia każdego kosmetyku do testowania. Ale czasem warto dyskutować.

Mam w obserwowanych dziewczyny, które świetnie piszą i po ich recenzjach mam pewność, że w ogóle miały w ręku opisywany kosmetyk i przetestowały go na tyle dobrze, żeby rzetelnie go opisać. I sporadycznie się zdarza, żeby brały udział w akcjach testerskich. Za to nagminnym jest, że udział w nich biorą osoby, które napiszą 2 zdania jakby przepisane ze strony producenta. Mało tego, kilka razy wpadłam na konta, na których były recenzje wyłącznie testowanych na Wizażu kosmetyków.
Uważam, że nie jest to sprawiedliwe wobec osób, które mają faktyczny wkład w jakość Wizażu.

Żeby napisać merytoryczną recenzję, to naprawdę trzeba włożyć w to trochę czasu. Żadna z nas nie oczekuje z tego profitów, bo nie po to tu jesteśmy, ale niech jakość pisanych recenzji ma też znaczenie dla redakcji...
Taka byle jakość i przyzwolenie na to z góry powoduje u mnie niechęć do testowanych kosmetyków i ich marek.
A jeśli nie macie zamiaru zmieniać zasad, to przynajmniej nie mydlcie oczu, że należy pisać dużo rzeczowych recenzji, bo to nie ma najmniejszego znaczenia. Pozwalając na takie coś, nie dajecie powodów dla poprawiania jakości i pracowania nad swoimi recenzjami. Przy okazji zrażając osoby, którym faktycznie zależy.
Krowa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując