Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-15, 21:29   #206
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Niestety, areszt został przedłużony, do czasu przedstawienia zarzutów innym osobom, które utrudniają sprawę nie przyznając się do winy. Przypuszczalnie rozprawa będzie w październiku. Jest wielki plus, bo Tż jest jedyną osobą, która mówi prawdę i sam się zgłosił więc jest wiarygodny. Kilka dni temu Jego adwokatka powiedziała mi, że ''w nagrodę'' dostanie nadzwyczajne złagodzenie kary , przypuszczalnie wyjdzie zaraz po ogłoszeniu wyroku. Tż dostał nowego prokuratora, teraz mamy widzenia co 2 tyg (do niedawna było 1 w miesiącu), przy otwartej szybie, po 3 miesiącach mogłam Go przytulić, pocałować. Niezapomniane uczucie. Dostał adwokatkę z urzędu ale babka jest super, bardzo mnie zaskoczyła profesjonalnym podejściem do sprawy. A Tż czuje się dobrze. Teraz Jego największym problemem jest brak seksu... więc chyba wszystko jest na dobrej drodze. Musi być, bo w grudniu planujemy wziąć ślub cywilny Teraz się cieszę, ze tak to się potoczyło, przekonaliśmy się, że chcemy i potrafimy być razem. Na dobre i na złe.
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując