Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-22, 22:12   #64
megi66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 89
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

Wiesz co? Ze sposobu w który piszesz wnioskuję, że jesteś zabawną, błyskotliwą i na prawdę fajną laską! Zupełnie jak...moja mama! Moja mama jest w Twoim wieku i także przeżyła okropny rozwód. Ale pozbierała się i ostro za siebie wzięła. Teraz wygląda super, jest spełniona zawodowo, jeździ na koncerty i często wychodzi z przyjaciółmi a interesują się nią faceci praktycznie w moim wieku! Podziwiam ją niesamowicie i tak samo podziwiam Ciebie!

Już sam fakt, że jesteś taka zdeterminowana i pełna energii świadczy o tym, że jesteś po prostu skazana na sukces! Mówię Ci, znam na prawdę wiele kobiet które dopiero po takim kryzysie odnalazły prawdziwe szczęście! Z porad psychologa radzę Ci skorzystać, mojej mamie szczerze pomógł.

Jeżeli chodzi o wygląd to nie jestem ekspertem w tej dziedzinie więc zostawię to dziewczyną ale od siebie mogę Ci doradzić: zaloguj się na jakiś stronach a'la sympatia, fotka etc. Zobaczysz jak wiele ludzi można na nich poznać a przy okazji zapoznasz się bardziej z internetem I taka rada która zawsze pomaga i motywuje mnie i moją mamę - pozytywnie nastawiające do życia filmy/piosenki/książki. Polecam nieśmiertelny Sex w Wielkim Mieście (mówię Ci, to powinna być inspiracja dla kobiet które myślą że po 40 życie się kończy! wtedy mamy największy chociażby potencjał seksulny ;D), Nigdy w życiu a z książek to Jestem nudziarą, Dziennik Bridget Jones. Takie lekkie i rozluźniające. Spróbuj się też może zapisać na jakiś areobik albo coś w tym stylu, poznasz nowych ludzi, rozerwiesz się a przy okazji popracujesz nad sylwetką!

Nie poddawaj się, idzie Ci świetnie!
megi66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując