Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - \odchudzanie gruszki- pomocy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-21, 22:22   #24
trucizna007
Zakorzenienie
 
Avatar trucizna007
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 239
Dot.: \odchudzanie gruszki- pomocy

Cytat:
Napisane przez Midi Pokaż wiadomość
A można spytać, skąd takie przekonanie? Tzn. te metody pozwoliły Tobie osobiście zmniejszyć pupę, umięśnić ją i pozbyć się cellulitu? Czy komuś, kogo obserwujesz w dłuższej perspektywie? Bo generalnie - jeśli oprzeć się na praktyce - to chudnięcie miejscowe jest mitem, a jako takie (ogólne zmniejszenie poziomu BF) zależy po pierwsze od sposobu odżywiania, a nie ćwiczeń - zwłaszcza szybkie "spacerki" wydają się mi wątpliwym środkiem ).
A co do oddziaływania kremów na problem cellulitu to chciałabym spotkać przynajmniej jedną osobę, która właśnie kremami go zlikwidowała...
ja rzeczywiście schudłam na pupie, udach. może to dlatego, że ćwiczyłam te partie ciała, a inne nie ? brzuch też mam mniejszy. no może nie miałam na myśli takiego dogłębnego "chudnięcia", a to, że straciłam dzięki właśnie ćwiczeniom na te opartie ciała.
a' propos kremów. cellulitu nie miałam, ale przez tłuszcz pojawiły mi się rozstępy i je zlikwidowałam kremem. jets ich mniej i mają inny kolor, mniej je widać. do końca się ich nie pozbyłam, ponieważ już sie tego nie da odwrócić..
__________________
otwórz oczy.

Wade <3

https://si0.twimg.com/profile_images...fdc260aea.jpeg
trucizna007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując