Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-20, 10:42   #20
gOsieK2
Raczkowanie
 
Avatar gOsieK2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 483
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

Zacznę od tego, że cholernie Cię podziwiam i gratuluję Ci!! Wyszłaś z bagna, w którym inne kobiety siedzą nadal. Wykazałaś się ogromną odwagą. Jednocześnie jesteś przestrogą dla młodych dziewcząt, które już w wieku 18 lat chcą zakładać rodziny, wychodzić za mąż, rodzić dzieci i u sługiwać mężowi (mam taki przypadek na uczelni, dziewczyna się w lipcu zaręczyła, niedługo ślub.przed zaręczynami przygotowywała zimną płytę i powiedziała,że popłakała się, bo nie potrafiła przekroić ciasta na pół, więc przyszłemu narzeczonemu powiedziała,że będzie złą żoną i żeby szukał kogoś innego.oczywiście zaręczyny się odbyły, ale panna przegląda non stop poradniki typu "tina","pani domu" i mówi co dziś ugotuje swojemu chłopakowi-jak dla mnie istna tragedia.jej całe życie to sprzątanie, mycie podłóg i odkurzanie).
Jeżeli chodzi o zmianę wyglądu zewnętrznego to proponuje Ci zabiegi u kosmetyczki a co do solarium to odradzam,myślę,że powinnaś wybrać jakieś balsamy brązujące (ja mam z garniera muśnięcie słońca do skóry jasnej i bardzo jestem z niego zadowolona).Powinnaś raczej zadbać o odżywienie swojej skóry a nie o jej przesuszenie .Szkoda,że nie masz zdjęć.Pewnie mogłybyśmy bardziej subiektywnie spojrzeć na chęć Twojej metamorfozy i doradzić.
__________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy byliby tępi w jeden i ten sam sposób
gOsieK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując