Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-20, 10:40   #18
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

Brawo! Gratulacje siły ducha
Fryzjerka niekompetentna i gloopia.(ja ostatnio krok po kroku musiałam tlumaczyc fryzjerce jaka chce fryzure, aona uparcie robiła mi cos innego,juz byłam taka wsciekła,ze niemal warczałam,a ona była przerazona,ale wywarczałam swoje,nie jej))) Nie przejmuj sie takie sytuacje to normalka.
Co do solarium. Najpierw zapytaj znajomych na jakim solarium ostatnio byly zmieniane lampy- zebys sie nie opalała Bog wie jak długo i bez efektu.Jak sie nie dowiesz,to sama sprawdz, opala- super,nie to zmien. Ja gdzie nie pojde na solarium,to zawsze jest inny model i zawsze sie pytam czy mam cos właczyc i co jak i kiedy.
Moja siostra ma 38 lat,wiec jest niewiele mlodsza od Ciebie. Wyglada super. Duuzo mlodziej/. Jak- zeby- licowki(jesli masz przebarwenia,badz plomby,lekkie nierownosci,badz sa starte)lub wybielanie zebow. Kosztowne to w sumie,ale wyglada pieknie.
Wlosy- nie wiem jakie masz,ale zwykle blondy odmladzaja.
Oczy- w tym nie polecam zadnych ostrych kresek,a dobrze wygladaja podkreslone usta( ale nie wie jak u Ciebie,bo nie wiem jak wygladasz)
paznokcie- jesli masz swoje ładne to suuper,jak nie to zelowe( u kosmetyczki zapytaj,wszystko Ci powie co i jak)
Kup sobie guam rapida do brzuszka i owijaj folia spozywcza przezroczysta(ew. koncentrat cynamonowy) kupisz na allegro- skora staje sie jedrniejsza. Masaze,nawet szczotka i prysznic ciepło-zimny na zmiane.
Szcoteczka taka jak do zebow masuj usta.
Co do ubran w sklepie- nie przejmuj sie opiniami głupich ekspedientek,wez jakas kolezanke i niech Ci mowi w czym ok. A propos ja nie słucham ekspedientek,bo niektore wciskaja to co nie schodzi ze sklepu i na co nie ma popytu(ale to zalezy gdzie)
I co- dzins w kazdej postaci odmładza. Byle nie od stop do głow
Pozdrawiam. Mam nadzieje ze chociaz troszke pomogłam.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując