Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Głośny sąsiad niszczy mi życie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-10, 20:50   #67
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Głośny sąsiad niszczy mi życie

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
Ja uważam, że każdą próbę nauczenia innych ludzi, że nie są świętymi krowami, które mogą się z nikim nie liczyć, powinno się uznać za godną pochwały.
Dokładnie.

Weź Liara nie wmawiaj dziewczynie, że sobie coś roi i jest przewrażliwiona. Może nakręcona - owszem. Rozumiem to, tym bardziej, że nie ma wsparcia w mężu, żadnej pomocy od niego i zrozumienia. To oczywiste, że napina ją ta cała sytuacja. Ma siedzieć cicho, żeby jakiś durny troll robił sobie z bloku mieszkalnego park rozrywki ?A w imię czego, przepraszam ? To, że niby (jak twierdzisz) przeszkadza to tylko jej, dalej nie dowodzi, że to z nią jest coś nie tak. Ludzie potrafią męczyć się z chamstwem całymi latami, nie robiąc nic żeby chama przywołać do respektowania prawa, porządku, kultury. Mało jest takich przypadków ? Bierze się to - jak myślę - często stąd, że ludzie nie znają swoich praw, nie wiedzą co jest dopuszczalne, a co nie. Traktują takich sąsiadów jak dopust Boży i tyle.

Swoją drogą, to może ten facet jest niepełnosprawny intelektualnie czy coś ? Shaari, dowiadywałaś się w spółdzielni czy wspólnocie jaka jest sytuacja prawna tego mieszkania, w sensie kto jest właścicielem, czy to mieszkanie jest wynajmowane ? Może by ci udzieli jakichś wyjaśnień.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2018-01-10 o 21:01
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując