Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-28, 12:46   #6
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?

spadam_z_dachu, dziękuję za odzew, skoro wadą jest gęstszy busz, to jakoś dam radę, w końcu po maszynce też mnie troszkę rozrasta, (np. włoski wychodzą coraz bardziej na uda). Myslę, że może wyjściem by było co jakiś czas woskowac sie u kosmetyczki, ehh.. biedne jesteśmy z tym owłosieniem ale kupię skoro, Ty jako uzytkowniczka, wiecej wad nie zauwazyłaś, a trymer Brauna goli jednak dokładnie. A długo go już masz? (czy działa bez zarzutu, czy pod prysznicem mozna go uzywac etc)


Rena, wpisz w Google "trymer do bikini" i wybierz coś dla siebie odpowiedniego (na kieszeń i swoje wymagania/potrzeby)
Ja zamówię ten model o którym wspominałam, ale są jeszcze inne ciekawe propozycje, typu PHILIPS HP 6390 Visash albo Trymer do bikini Revlon RVCL11E z formami do fryzurek Na forum wizażu, kobietki mówiły o trymerach Bikini Perfect- Philipsa, również z wzorkami do fryzurek, znajdziecie w tamtym temacie link do opisu tego urządzonka.

Jest oczywiście wiele innych trymerów, przykładowych kilka podałam, może więcej kobiet się zainteresuje

Edytowane przez Silwena
Czas edycji: 2008-07-09 o 10:36 Powód: wyrzuciłam linki do aukcji
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując