Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossman - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 15:45   #714
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
*próbki i katalog Lirene (wypróbuję dwa nowe musy z serii Your Style )
Umbra daj koniecznie znać jak musy

Oj tak jak sobie czytam i czytam o tym Waszym Warszawskim festiwalu to chce jeszcze raz w Lubliniechociaż byłam 2 dni(w sobotę i w niedziele)mało mii tez trochę się obłowiłamwygrałam w konkursie Nivea, Rexony i United Color of Benetton(tobrę) ale nie byłam w ogóle na przystanku Urody, a tam tyle fajnych rzeczy było można dostać no A u nas w Lublinie Ziaja dawała pełnowymiarowe odżywki do włosów(witamina) miniaturki masełka rebuild i saszetki kremu do depilacji

Agiii a te konkursy to nie trudneja odpowiedziałam w Nivea na takie pytanie: "Po jakim czasie widać rezultaty stosowania żelu Goodbay Celulite?"
W Dove gdzie wygrałam zestaw Rexony pytali mnie o to która z znanych kobiet nie wystąpiła w reklamie pro age(to było podchwytliwe bo każda z wymienionych wystąpiła)i koleżance podpowiedziałam i tez wygrałato "jej" pytanie brzmiało:"Co zawiera balsam sumer glow dove-innego niż wszystkie? A torbę wygrałam bo opisałam zapach perfum i mój opis uznano za najciekawszy bo u nas to nie była żadna ankieta-po prostu trzeba było powąchać, wybrać według siebie najładniejszy zapach i go opisać, a potem co godzinę wybierali
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora