Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossman - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-14, 22:53   #691
gwiazdeczka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 376
GG do gwiazdeczka179
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość
Cała przyjemność po mojej stronie .
Następnym razem najpierw zrób sobie peeling kawowy a dopiero później żel z oliwką- padniesz z zchwytu nad delikatnością skóry . Każda oliwka będzie do tego dobra, żelowa Johnson też super bo nie rozrzedza żelu pod prysznic tak bardzo jak inne.

Gwiazdeczko179- spróbuj zamiast mydła -uniwesalnego żelu do mycia z serii Babydream, ja myję nim buźkę i jest super więc do rąk spokojnie możesz spróbować. Myślę że wszystkie mydła w mniejszym lub większym stopniu będą wysuszać dłonie. Moje łapki też się przesuszają ,ale zaraz wkraczam do akcji z kremami. Próbowałam wielu, jednak najlepiej się spisują :
- balsam do ciała intensywnie nawilżający z naturalnym kompleksem roślinnym (żółty z różami)- Cztery pory roku,
- krem do rąk glicerynowy,nawilzająco łagodzący z aloesem i zieloną herbatą - Cztery pory roku,
- co 2-3 dni zamiast kremu do rąk używam maseczek nawilżających(te same co do buzi)np.Dax Cosmetics (saszetki zielone) -głęboko nawilżająca z sokiem aloesowym i kwiatem pomarańczy lub nawilżająca z serii Rival de Loop.
Oczywiście wszystkie produkty do nabycia w Rossmannie .
ślicznie Ci dziękuję za tak wyczerpującą odp
piszecie o filtrach do opalania ... moja sąsiadka 22 lata do dziś opala się na ..OLEJ KUCHENNY bo twierdzi że najszybciej bioerze..
kiedyś wybrałam się z nią nad rzekę ..to była wspaniał podróz (wysmarowała się tym dziadostwem już w domu zeby nie robić obciachu na miejscu) , nie dośc że śmierdział to na miejscu okazało ze zgarneła wszytskie muchy komary i inne robactwa + pyłki traw .. nie musze oczywiście dodawać ze w rzece woda jest zimna a tym samy po kilku nawet kilkunastu kąpielach olej nie schodził ze skóry wraz z nieprrzyjemnym zapachem rzepaku
gwiazdeczka179 jest offline Zgłoś do moderatora