Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odtwarzacze mp3 i mp4 - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-26, 10:39   #296
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Odtwarzacze mp3 i mp4 - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez skrawka Pokaż wiadomość
Czy do każdego odtwarzacza mp3 da się włożyć swoje karty pamięci? Przykładowo do odtwarzacza o poj. 1GB dołożyć kupioną karte 2GB?
Nie, tylko do takich, które mają wejście na kartę pamięci .

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Zjawiam się z pytaniem:

Czy któraś z Was ma mp3/4 z dyktafonem i z niego korzysta?Jestem mocno nakręcona na zakup dyktafonu,który jest mi baaarrrdzo potrzebny(nagrywanie wykładów,nauka itp.)i mp3,którego ostatnio brak mocny odczuwam(dwa lata temu kupiłam sobie jakiś badziew na allegro i się spsuł:'<).
Zamierzam zainwestować w oba gadżety i zastanawiam się,czy nie byłoby warto poszukać dobrego sprzętu,który ma zarówno mp3 jak i dobry dyktafon.Rozważam również zakup telefonu z obiema funkcjami.Czy któraś z Was może powiedzieć coś na ten temat?Pozdrawiam i z góry dziękuję za odp.i
Obecnie na rynku większość mp3 posiada dyktafony. Jeśli zależy Ci na dobrej jakości to na pewno nie kupuj żadnego "No Name'a" . Ja mam obecnie mp3 Sansa SanDisk (Ci od kart pamięci) i zarówno mp3 jak i dyktafon są niczego sobie . Ja kupiłam go za 107 zł bodajże. Dostępne są wersje 1 i 2 GB, ale w razie czego mp3 i tak ma wejście na kartę, jeśli chciałabyś zwiększyć pamięć .

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Co prawda wychwalany w niebiosa jest Creativ ale Philips chyba też niczego sobie marka?
Creative jest może i wychwalany, ale tylko te droższe modele mp3 . Te tańsze, jak np Creative Zen Stone ciągle są oddawane do reklamacji - pisał o tym przedstawiciel (?) Creative'u na pewnym forum o mp3 .

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
No ja właśnie będę musiała,tzn. chciałabym,pogodzić dwa w jednym - i mp3 i dyktafon.Duża oszczędność miejsca,a jakby jeszcze to wszystko było w dobrym wydaniu w telefonie,to już w ogóle,w wystarczyłaby mi jedna kieszeń w kurtce i nie musiałabym chyba nigdzie brać torebki
Oj taki telefon to i mi by się przydał
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując