Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-01-09, 13:04   #2340
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Dzień dobry, jak się dzisiaj czujecie? Ja mam za sobą nieprzespaną noc, budziłam się co chwilę. Ale pewnie każda z Was to zna z autopsji.

Koleżanka polecała mi wózek Joolz Day i rzeczywiście jak byłam z nią na spacerze, to "sam jedzie". Skusiłam się jednak na wózek polskiej marki Mikrus 3w1 model STARS II. Mam nadzieję, że nie pożałuję

Czy u Was też teraz każdy dzień jakby taki sam od pewnego czasu ciąży? Mi towarzyszą te same myśli i codziennie jakbym robiła wszystko mechanicznie, a potem odpoczynek. Nie mogę się skupić na niczym skupić i zapominam o wielu rzeczach. Takie roztargnienie mnie jakieś dopada.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez malinka1984 Pokaż wiadomość
Wszystko ok.Synuś waży 1600g,wiek ciąży na 29w6d,ułożony już głową do dołu.Cudnie
Duży zdrowy chłoptaś Ja tu w uk nie doczekam się już więcej usg, mają sprawdzać "ręcznie" przez dotyk brzucha przy każdym spotkaniu z położną jak jest dziecko ułożone. Ale raczej prawdopodobnie parę tygodni przed porodem pokuszę się o prywatne usg, żeby mieć pewność. Koleżanka jak tu rodziła, to w momencie porodu okazało się, że się walnęli, bo dziecko nóżkami do dołu i szybko na cesarkę.
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora