Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-09, 12:22   #2338
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Mam tę parkę z H&M. Jestem mega zadowolona z zakupu, szczególnie za tą cenę. Jest leciutka, dosyć cienka ale nie zmarzłam w niej jeszcze. Do tej pory chodziłam w swoim normalnym płaszczu, który miał 50% wełny i był mega ciężki, a zdarzało się że było mi zimno. Przy 175cm wzięłam rozmiar M i jest idealny. Miejsca na brzuch jest jeszcze sporo.

Asia, bardzo mały brzucho. Ja swojego w 31 tygodniu powoli mam dość, bo nie widzę co depiluję, a poza tym jest wysoko umiejscowiony i wszystkie staniki obcierają mnie pomiędzy cycem a brzuchem.

W piątek idę do lekarza, ciekawa jestem ile moja mała już waży :p Ja przytyłam 12 kg do tej pory.

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
Almat my też z tych raczej bardziej aktywnych i postawiliśmy na Bumberlide Indie. Ten wózek podobno jedzie sam, po każdym terenie. To jest właściwie spacerówka, ale do której można dokupić gondolę- ok gondola pięknie nie wygląda, ale mi na tym tak nie zależy, za to bardzo na zwrotności, amortyzacji, lekkości prowadzenia w różnych warunkach. Spacerówka jest rozkładana zupełnie na płasko więc można dziecko szybciej do niej przenieść- my rodzimy w marcu więc myślę, już w lato przestawić małą do spacerówki

Co do rożków i otulaczy- do spania zakupiłam tulika, zobaczymy jak się sprawdzi. Rożek pożyczyła mi koleżanka, bo nie byłam przekonana czy będę używać więc nie chciałam inwestować.
My kupiliśmy Babydesign Husky (nowa wersja ma przepiękne hafty ) i też planujemy chodzić na wycieczki po lesie. Kształt gondoli jest w takim stylu jak Xmove (w sensie nie jest to jajo). W góry to myślę, że wygodniej nosidełko albo chusta, ale to pewnie wyjdzie w praniu
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora