Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-01-08, 17:37   #2316
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

My od wczoraj w 30 tc

Mi też w dwóch miejscach tylko wierci po bokach i czasem jak przywali to aż boli
Zaczęłam nosić skarpety lecznicze na te moje problemy z krążeniem w nogach i jest lepiej, więc jak coś polecam oczywiście.

Szczerze Wam powiem, że już dręczy mnie to czekanie. I choć mam masę zajęć w ciągu dnia, to i tak w kółko ta myśl, liczenie tygodni i zaglądanie do kalendarza. Ale pewnie już szybko zleci, niedawno były święta. Od nowego roku zaczęłam porządki, żeby mieć ogarnięte jak maluch się pojawi, ale robię to małymi krokami i regularnie, żeby się nie przemęczyć. Segregacja ubrań, porządkowanie dokumentów w segregatorze itd, a pod koniec stycznia pranie ciuszków maluszka, prasowanie i układanie całej wyprawki. A potem już tylko odpoczynek i przygotowanie się do porodu.

Aaa, no i plan porodu muszę napisać. Sama jeszcze nie wiem... Na początku chciałam być super twarda babka, rodzić w wodzie i tylko w razie potrzeby środki znieczulające. Ale teraz im bliżej, to wydaje mi się, że jestem zbyt wielką panikarą, żeby tak to wszystko przebiegło. Zresztą, w większości przypadków plan i tak jest pomijany, bo poród się toczy swoim torem.

Edytowane przez carla2607
Czas edycji: 2017-01-08 o 17:50
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora