Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-01-05, 10:49   #2260
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Hej
U mnie maluch zaczął trochę rozrabiać i przez to skróciła się szyjka o cm, mam teraz 3 cm niecałe, jest główkowo ułożony i też napiera więc mam leżakować dużo i nie szaleć Ginka powiedziała że jeszcze nie ma paniki ale mam się oszczędzać, usg mam 20 stycznia i wtedy też lekarz ma dokładnie zmierzyć szyjkę. Ogólnie mam już się przygotowywać i jak tylko coś się zacznie dziać to od razu do szpitala. Mam nadzieję że jeszcze trochę posiedzi w brzuszku ten łobuziak, bo to jeszcze wcześnie.


Od dziś zabieram się za pranie i w połowie stycznia już się pakuję do torby. Muszę jeszcze tylko zamówić łóżeczko i ostatnie rzeczy na allegro, aptekę dokończyć( już tylko parę rzeczy zostało) i finito.






Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam prosbe czy ktoras z Was ma moze gdzies zachowane linki do testow chusteczek i moglaby mi podeslac na pw? Bo gdzies mi wcielo i troche mi sie nie chce wertowac miliona stron[emoji14]z gory dziekuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Proszęw tej analizie na górze masz też linki do poprzednich. http://www.srokao.pl/2016/12/analiza...lzane-d-l.html
Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Lezalam na 4 ale w sumie caly czas w 3 bylysmy, ostatnie kilka h bylysmy faktycznie 4 i powiem tak- chwale sobie to mega jak poszlam do lazienki wiedzialam ze ktos jest z moim dzieckiem czy jak zaplacze czy jak przyjda wziac na szczepienie nie dostane zawalu poza tym jak dostalam Core do przewiniecia ze smolka to... mnie zatkalo troche[emoji14]niby wiedzialam jak w teorii sie przewija ale Dziewczyny okazaly sie nieoceniona pomoca zwlaszcza ze mialy corki a ja wczesniej tylko chlopcow przewijalam
Poza tym zawsze bylo z kim pogadac, czas jakos lecial zwlaszcza ze dzieci po porodzie... glownie spia no i byly wsparciem jak w nocy mi Mala plakala a od pielegniarek uslyszalam "Pani da smoczek"
A ja madra z internetu robic tego nie chcialam bo podobno to zaburza ssanie a chcialam karmic piersia... i wiecie co? Te newsy z neta to gdzies mozna sobie wsadzic dziecko smoczek dostalo, a ja 14 miesiecy karmilam kwestia smoczka- kupilam tani (przeciez nie planowalam go uzywac, a poza nim mialam jeszcze avent z zestawu butelek) a jak weszla polozna powiedziala ze to najlepszy dla karmiacych piersia btw polecam obczaic pozycje krzyzowa do karmienia moja Mama sie smiala ze po hebrajsku karmie ale za to nie bylo kolek, wiekszego ulewania itp
A tak z cyklu ze mozna z kims dziwnym trafic na sale... u nas byly 3 dziewczyny calkiem inne jedna po cc nie mogla nawet podniesc reki ale fakt wage miala... odpowiednia... sama do szczuplych moze nie naleze ale tutaj wspolczuje druga hmm na nastepny dzien po poridzie siedziala na wprost mojego M ba lozku... po turecku[emoji14]A On tego nie pamieta nawet zbyt byl zajety Coreczka co do wizyt u nas max 2 osoby przy czym pilnowano tego a ze odwiedziny byly tylko kilka h mozliwych to nie bylo to uciazliwe zbytnio jakby mi przyszly takie glosne ciotki czy ktos to bym zwrocila uwage i tyle Mama dla swojej Dzidzi kazdy wstyd pokona nawet przed obcymi[emoji14]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a który ten smoczek ?
Leili jest offline Zgłoś do moderatora