Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-01-05, 09:07   #2257
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Lezalam na 4 ale w sumie caly czas w 3 bylysmy, ostatnie kilka h bylysmy faktycznie 4 i powiem tak- chwale sobie to mega jak poszlam do lazienki wiedzialam ze ktos jest z moim dzieckiem czy jak zaplacze czy jak przyjda wziac na szczepienie nie dostane zawalu poza tym jak dostalam Core do przewiniecia ze smolka to... mnie zatkalo troche[emoji14]niby wiedzialam jak w teorii sie przewija ale Dziewczyny okazaly sie nieoceniona pomoca zwlaszcza ze mialy corki a ja wczesniej tylko chlopcow przewijalam
Poza tym zawsze bylo z kim pogadac, czas jakos lecial zwlaszcza ze dzieci po porodzie... glownie spia no i byly wsparciem jak w nocy mi Mala plakala a od pielegniarek uslyszalam "Pani da smoczek"
A ja madra z internetu robic tego nie chcialam bo podobno to zaburza ssanie a chcialam karmic piersia... i wiecie co? Te newsy z neta to gdzies mozna sobie wsadzic dziecko smoczek dostalo, a ja 14 miesiecy karmilam kwestia smoczka- kupilam tani (przeciez nie planowalam go uzywac, a poza nim mialam jeszcze avent z zestawu butelek) a jak weszla polozna powiedziala ze to najlepszy dla karmiacych piersia btw polecam obczaic pozycje krzyzowa do karmienia moja Mama sie smiala ze po hebrajsku karmie ale za to nie bylo kolek, wiekszego ulewania itp
A tak z cyklu ze mozna z kims dziwnym trafic na sale... u nas byly 3 dziewczyny calkiem inne jedna po cc nie mogla nawet podniesc reki ale fakt wage miala... odpowiednia... sama do szczuplych moze nie naleze ale tutaj wspolczuje druga hmm na nastepny dzien po poridzie siedziala na wprost mojego M ba lozku... po turecku[emoji14]A On tego nie pamieta nawet zbyt byl zajety Coreczka co do wizyt u nas max 2 osoby przy czym pilnowano tego a ze odwiedziny byly tylko kilka h mozliwych to nie bylo to uciazliwe zbytnio jakby mi przyszly takie glosne ciotki czy ktos to bym zwrocila uwage i tyle Mama dla swojej Dzidzi kazdy wstyd pokona nawet przed obcymi[emoji14]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora