Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-01-04, 19:18   #2245
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

próbowałam policzyć ile ja miałam na start (rodziłam w grudniu): jeden średni, jeden grubas, dwa cienkie, później dostałam jeszcze jeden i kupiłam kołderkę minky
Przydały się wszystkie, bo tak jak pisałam po spaniu pod rożkiem (jako kołderka) szybko przerzuciłam się na kocyki, więc był do spania, do wózka, na łózko, dwa poszły do dziadków
z czasem przestałam używać, zostały mi dokupione takie dwa duże cienkie co do dzisiaj nam służą, reszta do zabawy dla lalek lub leżą i czekają na bobasa

co do krocza i masażu, ja nic nie robiłam ale moja koleżanka coś tam kombinowała i co...pękła i to było masakryczne, ja byłam nacięta kontrolowanie, zresztą powiedziałam, że jak trzeba niech tną a nie czekają czy się porwę
nic nie czułam..przy zszywaniu też tylko jakby samo takie przeciąganie nitki ale nie ból, pozniej trochę bolało przy siadaniu, ale było to niebo a ziemia z tym co koleżanka przeżywała przy pęknięciu
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora