Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-12-24, 10:10   #2127
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 809
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez interewcia Pokaż wiadomość
A ja się witam z Zakopanego W tym roku z mężem i z synem będziemy tu spędzać święta
Ale super! Udanego wypoczynku. Ja tradycyjnie u rodziców

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez paulineczka182 Pokaż wiadomość
Witam
Można jeszcze dołączyć ? Wiem, że późno ale podobno lepiej późno jak wcale !!

Drogą wstępu, mam na imię Paulina 28 wiosen termin na 3.03 czekamy na dziewczynkę
Jestem mamą Wiktora, który skończy w styczniu 2 lata

Druga ciąża idzie jak burza ! na szczęście bez komplikacji prócz ciut za wysokiej glukozy i z tego względu muszę być na diecie do powtórzenia wyników.

Zostało niewiele ponad 2 miesiące do terminu a ja jeszcze nie zaczęłam kompletować wyprawki, mam nadzieje, że z waszą pomocą wszystko sobie przypomnę
Hej!. Dwa lata różnicy to jeszcze nie tak dużo, u mnie syn 4 lata ma. Tez sporo rzeczy zapomnialam. Z wyprawki mam tylko ciuszki, sama radość dla odmiany kupować sukienki, no i wozek zamowiony. Fotelik, łóżeczko, przewijak mam po synu. I to prawda druga ciąża mija jak szalona; )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Carla2607 nie slyszalam nic o wodzie koperkowej. Samemu sie ja robi rozumiem? ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Do chust to ja sie tez nie mogę przekonać, wydają mi sie takie skomplikowane. Mysle ze jak mala podrosnie to kupimy nosidlo ergonomiczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Uśmiechnięta, dzięki za świetny pomysł z plastrami. Zaraz po świętach zadzwonię do fizjoterapeuty. Dałaś mi nadzieję, bo ja już zaczęłam o kuli myśleć U mnie basen nie wchodzi w grę, bo wciąż jestem na luteinie i jakoś nie czułabym się dobrze wiedząc, że coś mi tam może wylecieć. Zresztą kiepska ze mnie pływaczka...
Interewcia, zazdroszczę białych świąt
Z tym basenem to tak na dwoje babka włożyła. Z jednej strony jako forma aktywności bardzo polecana w ciąży a z drugiej wieksze ryzyko infekcji intymnej myślę ze na pewno bezpieczniej jest wybrac baseny ozonowane jeśli ktoś ma częste infekcje. Ja np. na początku ciąży byłam w aquaparku; potem tydzień w Grecji (a tam jakość wody w basenach różna) na szczęście nic mi nie bylo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
APARATKA
góra kryształ -16.06.2015 dół mieszany - 12.10.2015

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline Zgłoś do moderatora