Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-23, 18:29   #2120
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez interewcia Pokaż wiadomość
A ja się witam z Zakopanego W tym roku z mężem i z synem będziemy tu spędzać święta
miłego pobytu!
Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Interewcia ale super Spędzajcie miło czas!

Ja do chust jakoś sama się przekonałam z nikąd. Mąż na początku był bardzo przeciwny, ale jak zobaczył na warsztatach Planeta Dzieko jak się wiąże, jak można w 1 sekundę dziecko wyjąć z pierwszego wiązania i wgl jakie są korzyści to się przekonał.
a ja się chyba nigdy nie przekonam, nawet dostałam od koleżanki chustę , ale jej oddałam
pierwsze dałam radę bez to i to dam
Cytat:
Napisane przez paulineczka182 Pokaż wiadomość
Witam
Można jeszcze dołączyć ? Wiem, że późno ale podobno lepiej późno jak wcale !!

Drogą wstępu, mam na imię Paulina 28 wiosen termin na 3.03 czekamy na dziewczynkę
Jestem mamą Wiktora, który skończy w styczniu 2 lata

Druga ciąża idzie jak burza ! na szczęście bez komplikacji prócz ciut za wysokiej glukozy i z tego względu muszę być na diecie do powtórzenia wyników.

Zostało niewiele ponad 2 miesiące do terminu a ja jeszcze nie zaczęłam kompletować wyprawki, mam nadzieje, że z waszą pomocą wszystko sobie przypomnę
witamy
mamy ten sam termin
a to pierwszy wynik był niejednoznaczny? jaki miałaś tak z ciekawości?
ja mam cukrzyce ciążową, po godzinie 165 po 2h 163
ale teraz na kontroli u diabetolog powiedziała, że jak będę tak trzymać w ryzach jak teraz przez miesiąc to już nawet nie muszę się pokazywać
właśnie wyjęłam z piekarnika rybę po grecku po której cukier mam idealny no i mocno dokształciłam się w kuchni light serniki, budynie, pierogi...da się

a gardło niestety pomimo płukanek, psikania boli jak bolało buuu, wczoraj w nocy prawie po ścianach łaziłam
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha

Edytowane przez Gabi2
Czas edycji: 2016-12-23 o 18:30
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora