Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-12-20, 20:40   #2065
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Po wizycie: 29w3d 1200gram Dzidzia ok ale glowka bardzo nisko... tam gdzie lekarka spodziewala sie glowki Mala miala serduszko... szyjka 38mm wiec chyba ok ale ehh nie mam panikowac, odpoczywac duzo i jakby brzuch twardnial brac nospe...
nie stresuj się, lekarka nie panikowała to i Ty nie powinnaś , oszczędzaj się
Cytat:
Napisane przez UsMiEcHnIeTa89 Pokaż wiadomość
Ok, przyjmiemy:p
Gabi2 akurat ja nie mam konfliktu serologicznego w układzie Rh tylko możliwość konfliktu plytkowego, to inna sprawa,
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest
Cytat:
Napisane przez interewcia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja znowu chora. Cały tydzień leżę plackiem, z ogromnym bólem gardła i katarem.
co bierzesz na ból gardła? mnie dzisiaj zaczęło mega boleć, córka ma zapalenie oskrzeli ale raczej to nie to u mnie. Psikam Hascosept i robię płukanki z soli i wody ale zero ulgi
Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
Usmiechnieta

Poza tym mimo 8,5 kg na plusie mam bardzo mały brzuch, dzisiaj endokrynolog wybuchnęła śmiechem jak zapytała, który tydzień a ja jej odpowiedziałam, że 27. Na moją zdziwioną minę odparła, że przeprasza, ale w ogóle nie widać i już myślała, że pomyliła karty pacjentów...
u mnie z kolei dzisiaj na wizycie u diabetolog (kontrola cukrzycy) wyszło, że schudłam 0,5 kg i od początku na plusie 1,6 kg a dwa tyg temu Mała ważyła 1150... nie wiem co z tą moją wagą...mam kontrolować no ale przecież jem a przy tej diecie to wiadomo, że wszystkiego nie mogę, głodna na pewno nie chodzę

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny na ile przed TP planujecie prać i prasować ciuszki?
po nowym roku zaczynam prać, prasowac i do szuflady
Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Fajnie Wam dziewczyny z tymi darami. My musimy całą wyprawkę nową ogarnąć, bo nie mamy w bliższej rodzinie żadnych maluchów.
w pierwszej ciąży też wszystko sama kupowałam i nagle pod koniec dostałam wór od kogoś...
teraz mam miliard i aż za dużo, jedynie co to mogą być niektóre nie dopasowane na porę roku, rodziłam na początku zimy więc sporo ciepłych ubranek
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora