Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-20, 13:03   #2052
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Almat, ale super!! My dostaliśmy jedynie worek różowych ciuchów od kuzynki męża, ale ich nie wykorzystamy dla synka Zazdroszczę trochę

Mnie też boli spojenie łonowe, najbardziej odczuwam to w nocy jak zmieniam pozycję.
Mam to szczęście, że w tym roku urodziło się w moim bliskim otoczeniu dwóch chłopców (w zasadzie to trzech, ale niedawno okazało się, że przyjaciółki siostra tez jest w ciąży, więc transferu w naszą stronę nie będzie ). Umowa jest taka, że pożyczamy to wszystko, dbamy i oddajemy (wiadomo, że ubranka takich maleństw mało się niszczą), ale i tak mi głupio tylko brać i brać


O! Naprawdę? Też w nocy mocniej to odczuwam. Trochę mi ulżyło, bo jak opowiadałam 3 przyjaciółkom, które ciąże mają za sobą to żadna nie odczuwała takiej dolegliwości i zaczęłam się zastanawiać o co chodzi.
Ale forum jest niezastąpione. Pytanie i za kilka minut odpowiedź

Cytat:
Napisane przez malinka1984 Pokaż wiadomość
83kajusia u nas dziś 26w6d i to nasz brzuch Wiktorowy (plus 11kg)Załącznik 6805326
Kurcze mój brzuch jest mniejszy, chociaż ja chyba startowałam z wyższej wagi (60 bez ciąży, teraz 68kg), więc to może stąd to wrażenie
__________________
27.03.2017

Edytowane przez Almat
Czas edycji: 2016-12-20 o 13:10
Almat jest offline Zgłoś do moderatora