Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-12-16, 18:06   #1975
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez carla2607 Pokaż wiadomość
Witam Trochę spóźniona, ale jestem. Mam 25 lat, pierwsza ciąża, TP 25.03, a rodzinka powiększy się o synka Rysia
Witaj
Cytat:
Napisane przez Leili Pokaż wiadomość
Ja Dorotek trzymam kciuki za Was żeby wszystko w czasie się rozegrało.



Mi ostatnio maluch przez dwa dni tłukł tak na dole, że aż się mało co nie zsikałam. Dziś byłam u ginki i szyjka się skróciła z 4 cm na początku do 3, mam dużo odpoczywać, ale ja i tak dużo odpoczywam, a nie wyobrażam sobie siedzieć w domu i nawet domu nie ogarnąć, no ale trudno jakoś muszę odpuścić.



Leginsy z bensini zamawiałyśmy, są na allegro i też mają swoją stronę internetową.

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Kombinezon zimowy kupiłam w lumpku - jedyna rzecz a cieszy biały sztruksowy w rozmiarze 62 za niecałe 13 zł z marks&spencer😁. W razie czego będzie a nie wiadomo czy długo w nim pochodzi.
Kurcze i mi tak baardzo nisko ostatnio kopie i też mam tendencje do skracajacej szyjki, wiec az sie boje co bedzie jutro,,,mi od poczatku ciazy sie skrocila 5mm a potem duuuzo lezalam i znow miala prawie 40mm....oby teraz nie było mniej niz 35mm....bo przy 25mm mam nakaz szpitala....
A ile Ci kazala lezec konkretnie? Podala jakies wytyczne?

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=fbnmvS-lRAk |Za rok tak beda wygladaly nasze swieta
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora