Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ostatnio obejrzane filmy cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 10:34   #24
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez alexandree Pokaż wiadomość
"Into the wild" w rezyserii Sean Penn'a po polsku "Wszystko za zycie" film jest ekranizacja powiesci Jon'a Krakauera o tym samym tytule. Jest to film na faktach, opowiada historie wedrowki najwiekszego amerykanskiego tulacza - 23 letniego Chrisa McCandless'a, ktory chce sie uwolnic od dotychczasowego zycia z rodzicami osaczajacymi go na kazdym kroku....Zafascynowany literaturą, z ksiazkami w plecaku.... Postanawia wyruszyc na dlugi spacer, ktory trwac bedzie ponad 2 lata.
Piekne krajobrazy, ciekawe postacie, poruszajaca muzyka... i fakt, ze historia, ktora byla pawdziwa bardziej rusza za serce.... 10/10
muzyka by Eddie Vedder z Pearl Jam .
Przymierzam sie do filmu, lubie Sean Penn-a uważam go za zdolnego faceta.

Cytat:
Napisane przez JoyceSky Pokaż wiadomość
The Air I breathe - 8/10
... film opowiadający o czterech różnych osobach, z których każda reprezentuje jedno z wymienionych uczuć. Historia o smutku koncentruje się wokół gwiazdy muzyki pop, która przeżywa poważny kryzys swojej kariery, historia o szczęściu ? wokół bankiera, który straciwszy wszystko, decyduje się napaść na bank, historia o przyjemności ? wokół gangstera, który potrafi przewidywać przyszłość, zaś historia o miłości ? wokół lekarza desperacko próbującego uratować życie pacjenta.
The Air I breathe uwżam że ten film jest genialny daje mu 9/10.
JoyceSky trochę w opisie namieszała... bo dl alekarza nie był to "zwykły pacjent" a żona przyjaciela - jednocześńie miłość jego życia...
Bardzo fajny film... 4 różne historie, odrębne ale połąćzone ze sobą...
naprawdę warto

obejrzałam jeszcze Hitman - ale dla mnie 1/10 nawet nie opisuję.... porażka

The Seeker: Dark is rising - 5/10 taki filmik familijny, dla dzieci młodzieży... walka dobra ze złem.... mozna obejrzeć przy prasowaniu lub z przerwami na zmywanie naczyń
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora