Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-12-12, 10:21   #1848
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
Ja sledze wozki na OLX, bo planuje uzywke i dostosuje się do firmy, na razie mam na oku x-landera i tako, a moje wymagania to żeby dało sie wpiąc fotelik, pompowane, skrętne koła i lekki w miare No i cena do 700-800zeta;p I właśnie xlander był i tako jumper fajny i z fotelikami maxi cosi, ale kolory mi nie odpowiadały...więc czekam nadal
A jaki kolor Ci się marzy?

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Almat, dziękuję Niestety, mam zapalenie oskrzeli Dostałam antybiotyk Nie wiem jak do tego doszło. Dbałam o siebie, nosiłam czapkę i szalik, kurtka zawsze zapięta... Ahh...
I jak się czujesz? Widzisz jakąś poprawę?

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
O matko, chyba bym sikala co 5 minut :O

Zrobiliśmy z mężem pierniczki Dużo mąż musiał pomagać, bo mi plecy wysiadly, tzn jeden mięsień mnie boli, wczoraj mnie mąż pomasowal ale co z tego jak wstałam polamana cała :-( Cwiczylam wczoraj i dzisiaj, ale nawet to nie pomogło. W piątek jak cudem nie wygram na warsztatach jedziemy po poduche, mam nadzieję że jakoś pomoże...

No i witam sie w 29 tc ;-)
Rany, 3l wody dziennie to dla mnie też byłoby bardzo ciężkie wyzwanie. Już mnie męczy to sikanie


A miałaś wcześniej jakieś problemy z plecami? Czy dopiero w ciąży tak Cię zaczęło łamać?

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Co do wina, takie łyczki nie szkodzą, cukierki z alkoholem pewnie mają więcej xD Jak znajomi u których swiadkowalismy nas zaprosili na imprezkę, to chyba 5 win różnych poszło i każde z ciekawości próbowałam po mikrołyczku.
Czuję się rozgrzeszona W Portugalii byliśmy w winnicy i nie mogłam nie spróbować oryginalnego Porto Wcześniej poszliśmy na obiad, żeby w moim żołądku coś pływało Wzięłam malutki łyczek białego i czerwonego. Nie mogę się doczekać jak kilkanaście tygodni po ciąży, kiedy Mały będzie już chętnie ssał pierś, odciągnę mleko "na zapas" i wypiję chłodne piwko z sokiem



Cytat:
Napisane przez malinka1984 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry.Witam się po kubku cytrynowej glukozy,dobry pomysł z tym gotowym cytrynowym proszkiem.Mam nadzieję że wyniki będą dobre bo dziś morfologia,tsh,ft3/ft4 i glukoza.Miłego dnia.
O, powodzenia! Ja jutro się tym raczę I przy okazji też robię morfologię (toksoplazmoza) plus mocz i kontrolne USG.
Sama kupowałaś glukozę czy Ci już ją dali?

Cytat:
Napisane przez Leili Pokaż wiadomość
Wózek zamówiliśmy już Bebetto Luca s-line i bedzie dopiero pod koniec lutego, więc długo się czeka.
Leili, co przeważyło, że zdecydowałaś się na Bebetto?
Oglądałam z mężem w weekend XLandera i wydał mi się jakiś taki masywny. Ale, że ja nigdy z wózkami nie miałam nic wspólnego to nie wiem na ile tak rzeczywiście jest, a na ile po prostu wózki są takie wielkie


Byłam w sobotę u lekarza po L4 i przy okazji powiedziałam o tych moich obawach ze zmniejszoną ruchliwością Małego. Zbadał mnie i okazało się, że Szymek przekręcił się o 180stopni i teraz jest główką w dół. Ufff! Jeszcze się to dziecię nie narodziło a ja już mam kilka siwych włosów
PS. Podejrzewam, że kolejny raz się przekręcił, bo znów czuję mocne ruchy pod pępkiem
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora