Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-12, 07:25   #1842
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Mi się grzaniec marzy Przy okazji ostatniej wizyty w Ikei wzięłam jakiegoś Glogga co można podgrzać,ale nie próbowałam jeszcze

Nadeszła wielkopomna chwila - wybraliśmy meble do pokoiku Do chłopięcego mieliśmy już wybrane,ale przy dziewczynce nam się lekko koncepcja zmieniła I był problem się zdecydować

Aaa i w Tesco są przeceny na dziecięce ciuszki Obkupiłam dzisiaj naszą Igę
Też muszę się grzanie marzy byliśmy wczoraj na jarmarku bozonarodzeniowy i tylko się za graniem ogladalam jakie mebelki wybraliscie??

Cytat:
Napisane przez asiulek8989 Pokaż wiadomość
Wam też tak pęka skóra na ustach? smaruję się Carmexem, który zawsze pomagał a cały czas mi schodzi naskórek, z rękami też problem, skóra pęka do krwi pomimo tego, że noszę rękawiczki, smaruję się kremem i nie ma aż takich mrozów
Mój syn ma straszne problemy ze skórą na rączkami i ostatnio byłam z bambusa pediatry i poleciła mi krem z aderma Exomega DEFI czytałam o nim bardzo pozytywne opinie muszę się właśnie zebrać i go zamówić a do ust nic nie działa u mnie tak jak krem nivea 😁

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Gabi, co??? 400 zł to kosztuje? A gdyby wyszło, że masz te przeciwciała to co wtedy? Ja nie robiłam w ogóle przeciwciał w ciąży, bo moja ginka mi nie zalecała. Niedawno zmieniłam lekarza, ten kazał zrobić, ale jeszcze nie poszłam do labo, bo chciałam mieć robione to badanie razem z morfologią i chciałam, żeby wyniki były "świeże", a wizytę mam 21.12. W międzyczasie przyplątała mi się ta choroba i na ulotce od antybiotyku jest napisane, że może on fałszować wynik testu Coombsa. Nie wiem co robić. Jestem już w 29 tc i też mamy niezgodność serologiczną. Nie wiem po jakim czasie od skończenia antybiotyku mogę go mieć we krwi i może wpłynąć na wyniki badań
Chyba najlepiej zadzwonić i spytać giną lub położnej bo to faktycznie ważne badanie

Wieki mnie tu nie było ale cały czas czasu brak a to coś w domu a to w szpitalu byłam i tak w kółko coś na szczęście już mam męża w domu na stałe więc jest podział obowiązków więc nieco łatwiej

Jejku jak ja bym z chęcią kawe wypila żeby jakoś się obudzić i zacząć żyć ale za nic w świecie mi kawa nie wchodzi wręcz mi po niej nie dobrze

Jeśli chodzi o wózek to my już dość dawno kupiliśmy quinny moodda

Dziewczyny jakie plany na świeta??
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora