Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o AVONIE cz. 39
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-12-06, 23:45   #4
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez GoskaVelPerla Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jak dostalas wiadomość ze paczkomat zajęty, to trzeba było nic nie zmieniać. Mi zawsze jak jest zajęty psczkomat to piszą dodatkowo, że kurier z paczka czeka do którejś tam pod paczkomatem. I że paczka jakby z auta. I zazwyczaj po jakiejs godzinie/dwóch później dostaje kolejnego sms, że jednak udało się paczkę wsadzić do psczkomatu i kod odbioru.

Ale dobrze że w końcu te kosmetyki do Ciebie dotarły.
U mnie niestety kurier nie czekał i nie czeka w aucie. Byłam pewna, że skoro jest zajęty i odpisałam od razu na sms z przekierowaniem, to dostanę paczkę w ten sam dzień (niedziela).

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:36 ----------

Przejrzałam katalog 01. Próbki nowej szminki (Kolor i Odżywienie) są dla klientów na stronie 80 za 1,00zł, a dla konsultantek w Focusie za 1,20zł Ciekawe, co?

Poza tym zainteresowała mnie woda Imari Elixir, żel do ciała owies+rumianek, z Focusa krem do rąk Planet Spa masło shea, żel czekoladowo-kokosowy, krem do rąk migdały+konwalia.

Ta woda Imari jest trwała czy taka sobie? Pachnie rzeczywiście na żywo jeżynami?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując