Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-12-05, 07:43   #1747
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Poza tym wylazło mi tzw. zimno wczoraj wieczorem i nie wiem co robić. Rożne straszne rzeczy na ten temat widzę w internecie, ale to chyba nie powód żeby jechać na IP, bo pewnie by mnie wyśmiali. Od wczoraj przykładam czosnek i co prawda nie pozwoliłam mu urosnąć, ale nie o to chodzi. Skoro wyszło, to znaczy że wirus we mnie siedzi, a to jak wyglądają moje usta to sprawa drugorzędna. Czy któraś z Was ma jakieś pocieszające wieści na ten temat? Aha, i nie jest to mój pierwszy raz. Miałam to kilkanaście razy w życiu i wyczytałam, że w tej sytuacji mam jakieś przeciwciała w sobie, ale i tak się martwię
Mi też od wczoraj wieczorem bąbelkuje zimno Posmarowałam póki co maścią cynkową,bo nic innego w domu nie miałam. Z tego co wyczytałam to jeśli miało się wirusa w sobie już wcześniej (a ja z opryszczką walczę od przedszkola ) to nie jest to tak groźne dla dziecka jak pierwsze zarażenie się właśnie w ciąży. Plus groźniejsza jest opryszczka w miejscach intymnych od wargowej. Także ja lecę zaraz do apteki po Heviran do smarowania i będę z tym walczyć w domu,oby jak najszybciej zeszło
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora