Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ! Teatralny !
Wątek: ! Teatralny !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-29, 17:32   #1
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89

! Teatralny !


Tytuł może mylić- teatralny nie dlatego że mocny, wręcz przeciwnie- teatralny bo zrobiony na wyjście do teatry z TŻ.
proszę zwrócić uwagę, że po raz pierwszy mam umyte włosy.
a fotki, jak wino, leżą na kompie od dawna i kwitną, wklejam je dopier odzisiaj- dzisiaj już mam nieuregulowane brwi i znowu tłuste włosy.


Kosmetyki w poście ostatnim- musiałam się pochwalić jak niewiele mi trzeba, acz kilka luk w fotce jest.

TWARZ
:
tego na fotkach brakuje, bo.. nie pamiętam (!) na pewno korektor Flos-Lek, reszta nie wiem- zresztą zdjęcia robione już PO powrocie, więc niewiele zostało. Prawdopodobnie był jeszcze róż Avon ale tutaj już jest nieco starty...

OCZY
:
*baza pod cienie LUMENE
,
moja ulubiona kredka "Elizabeth" za 2 złote
*kulki rozświetlające Magic Visage (szkoda ze nie widać jak ładnie błyszczą na fotkach). warte uwagi jest to, że dzięki bazie Lumene trzymają sie na powiecie- chociaż normalnie rolują się po godzinie- jakieś 8 godzin!
*tusz PIERRE ARTHES
, podkręcone zalotką Top Choice, rozczesywane grzebykiem (H&M) i tuszowane ponownie
*kredka miss sporty na brwi

USTA:
kolejny z moich "sarbów"- błyszczyk przezroczysty Nivea: ładny, trwały i pielęgnujący

odcinek sponsorowały: pędzle We-Ma.
bilety do teatru sponsorował: TŻ
i jeszcze się pochwalę że koraliczki hand-made, nadałam im nowe życie po odpruciu od kiczowatej opaski do włosów.
i ze rzadko ładnie wychodzę na zdjęciach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 090.jpg (69,7 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 091.jpg (64,2 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 111.jpg (62,4 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 118 kopia.jpg (70,8 KB, 208 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczka.jpg (121,9 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 075.jpg (114,2 KB, 115 załadowań)
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując