Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-23, 20:26   #37
black.coffee.
Raczkowanie
 
Avatar black.coffee.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 427
Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}

Cytat:
Napisane przez Kaprysia Pokaż wiadomość
Fantastyczny step, genialnie wytłumaczone zagadnienia, których zazwyczaj nie rozumiem:P No i piękna kobieta
Dziękuję Ci bardzo!
Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Oj jak ja szukałam takiego step by stepa, bo nigdy sama nie mogłam się zabrać za przydymionego. Może teraz z Twoją pomoca się uda. Wielkie Dzięki!
Musi się udać, nie ma innej możliwości! Dziękuję za komentarz
Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Świętny step Wszystko banalnie wytłumaczone, tylko trzeba mieć wprawę w rękach żeby cos takiego wykonać...
Dziękuję ślicznie
Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Świetny step, szczegółowy No i efekt powalający
Dziękuję serdecznie
Cytat:
Napisane przez molka_1 Pokaż wiadomość
przyłączam sie do zachwytów pięknie no i bardzo pomocne rysunki
Dziękuję ślicznie
Cytat:
Napisane przez lir391 Pokaż wiadomość
super step, rewelacyjny make-up masz sliczna, slodka buzie
Dziękuję bardzo!
Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Ślicznie wyszło No i wszystko świetnie wytlumaczone
Dziękuję bardzo
Cytat:
Napisane przez marcel574 Pokaż wiadomość
Przepiękny, też jestem brunetką, ale nie mam bladego pojęcia o robieniu makijażu, dzięki twojej instrukcji będę próbować, choć przeraża mnie ilość potrzebnych cieni, wiele bym dała za tak cudny makijaż jak twój
Cieni nigdy za wiele Dziękuję ślicznie i zachęcam do prób makijażowych
Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod wszystkimi - świetny step! Jasno, klarownie, prosto ale przy tym profesjonalnie piekny makijaż jesteś bardzo urodziwą kobietą
Ojejka dziękuję bardzo!
Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
Super... aż brakuje komplementów Jestem przekonana, że wszystkie Wizażanki przeglądając ten wątek, przygryzają język z zazdrości i myślą "Kurcze... czemu ja tak nie wyglądam!?"
Coś Ty, na wizażu są same laski nie ma specjalnie czego mi zazdrościć Dzięki wielkie za komentarz
Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Step fantastycznie zrozumiały i klarowny, nawet dla laik pewnie wyniesie z tego wątku mnóstwo cennych porad.

Step stepem - ale efekt jest powalający! Wyglądasz niesamowicie pięknie, a na tym zdjęciu to już w ogóle bijesz wszelkie rekordy: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6094927

Ostatnio zaczęłam malować sie w podobny sposób( chodzi mi o kolejność nakładania cieni i inne takie techniczne bajery). Efekt jeszcze nie jest tak dobry, ale widzę postępy

I zastanawiające jest to, że najpierw malujesz dolne rzęsy
A rzeczywiście najpierw dolne, nie zwróciłam na to dotychczas uwagi Ach i czekam na Twoje kolejne makijaże z niecierpliwością! Dziękuję ślicznie za taki miły komentarz
__________________
i get a little warm in my heart
when i think of winter

(moja i e. galeria )
black.coffee. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując