Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ubrania w Wielkiej Brytanii
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-13, 22:31   #18
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez satine Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam sklepy w Anglii (ceny troche mniej w wiekszosci sklepow ). Jak jade na zakupy to mam wrazenie ze wszystkiego jest tu pelno, w kilkunastu fasonach - w Polsce mam wrazenie ze jak cos modne albo jak jest na cos popyt to niczego innego nie uswiadcze - co roku mam problem z butami i kurtkami (te koszmarne czuby i cienkie szpilki na zime brrr ) , a tu wszytskiego jest mnnostwo ze czesto nie wiem na co mam sie zdecydowac. Mam tez wrazenie ze moda tutaj znacznie rozni sie od Polskiej, tutaj wszystko przychodzi 'pierwsze' i jak po 2 miesiacach wracam do PL to czuje sie troche nieswojo i nie modnie bo wszyscy nosza cos innego I naprawde czasami mam wrazenie ze wygladam jak glupek, choc nie ubieram sie jakos ekstrawagancko... Co wy o tym myslicie???
Satine, mam dokładnie takie same spostrzeżenia. Szczerze mówiąc, kiedy spędzałam wakacje w Polsce, to już po kilku tygodniach zaczęło mi brakować atmosfery Londynu, po prostu widoku ludzi, którzy nie wyglądają jak zdjęci z taśmy fabrycznej. Może to trochę gorzko brzmi, co mówię, ale uważam, że to prawda! Gdy wracam do Polski np. z okazji świąt, zawsze mam wrażenie, że ludzie ubierają się smutno i szaro. Mody angielskiej można nie lubić i uważać, że jest dziwaczna, ale ciężko nie przyznać, że jest kolorowa i widać, że ludzie w większości większą wagę przywiązują do tego, co noszą, i więcej w to wkładają fantazji. Oczywiście i tu jest mnóstwo osób ubranych bez pomysłu, ale równoważy to ogromna ilość tych, którzy pomysł mają i nie boją się go wypróbować
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując