Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-06, 13:11   #2545
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Dzien doberek

Mój prezent Mikołajowy idzie i dojść nie może. Juz sama nie wiem co mam o tym myśleć czy to wina poczty czy sprzedający jaja sobie robi. Niby nie ma żadnych negatywów ale na maila nie odpowiedział i telefon cały czas wyłączony I co ja mam myśleć Jeszcze nigdy tak długo nie czekałam no i martwi mnie brak kontaktu ze sprzedającym Mam nadzieje że kasa nie poszła w błoto i przesyłka dotrze. Pieniądze wpłaciłam w zeszły poniedziałek a więc 1,5 tygodnia temu.

A tak poza tym to miło było wiedzieć rano uśmiechniętą od ucha do ucha buźkę synka. Wstał, popatrzył, strzelił uśmiech i patrzy na mnie a ja udaje że śpie. Patrzy dalej usmiechnięty na prezenty i za chwile mnie budzi tak cichutko i delikatnie: mamusia ktoś mi przyniósł prezent, to chyba Mikołaj
Na 16 idziemy do kościoła bo ksiądz zapraszał wszystkie dzieci że przybedzie Mikołaj a więc niech sobie zobaczy na żywo Mokołaja A później jedziemy do szwagra z prezentami dla dzieci.

Tak więc dzisiaj Mikołajkowy dzień i pewnie czasu na ćwiczenia nie będzie. Wczoraj pomimo zapału czasu też nie było bo wróciliśmy późno do domu i teściowa znowu by miała problem że się tłuke tak więc tylko 20 min na twisterku zaliczyłam.

A dzisiaj zapał też jest ale czasu brak więc Kasiu wg życzenia przesyłam mój zapał do ćwiczeń dla Ciebie. Tylko jak jutro napiszesz że nie cwiczyłas to po doopce dostaniesz.

bassienkaw ja sobie właśnie podczytuje co i jak u Ciebie i widze że czasu mało, że remont i zakupy dla dzidziusia to teraz główne sprawy. Sama jestem ciekawa czy Lusia jeszcze w tym roku pojawi się na świecie no ale skoro brzuch się obniżył to wszystko możliwe, zresztą dziewczynki podobno lubią zaskoczyc rodziców wcześniej. W tamtym roku czekałam tak z koleżanką na pojawienie sie jej córeczki i ona tylko mówiła żeby nie zaczeła w Wigilie rodzić bo sobie barszcz z uszkami musi zjeść Tak czy siak to w te Twoje urodzinki życzę Ci szybkiego i bezproblemowego porodu bo to chyba teraz dla Ciebie najważniejsze. Jak zacznie się coś dziać to daj znac bedziemy przeć z Tobą zeby Ci ulżyć
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora