Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-05, 13:12   #2531
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Ja tu dzisiaj cichutko. Ładna pogoda to nikomu nie chce sie siedzieć przed kompem.
A ja okna umyłam, no zostało mi jeszcze jedno małe w łazience. Firany sie piorą a ja popijam zieloną herbatkę

Wczoraj testowałam twister. Muszę przyznać że niezła kolka mnie złapała przy tym kreceniu, no ale wytrzymałam 15 min. Dzisiaj mam zamiar 20 min. Do tego poskakałam 2000 x na skakance i pokręciłam 20 min hula-hop Miałam ochotę zrobić jeszcze te ćwiczenia na nogi ale po ostatnim razie mam zakwasy i poćwicze moze dzisiaj.
Tak więc jeżeli chodzi o WR to jestem zadowolona ale jeżeli chodzi o MŻ to nie bardzo. TZN dużo nie jem ale cały czas zajadam jakieś słodkości

Cytat:
Napisane przez rainbow ♫ Pokaż wiadomość
Dziękuje a więc...
Wzrost:168cm
waga:58kg
cel:54kg
Witam i powodzienia życzę. Zasad jakis ogólnych nie mamy, raczej takie jak w tytule czyli Mniej Żrec i Wiecej Ruchu Mamy też nadzieje że będziesz czesto zaglądać i pisać jak Ci idzie. U nas wątek o odchudzaniu ale lubimy też plotkować

inutil różnica pomiędzy drugim zdjęciem a resztą duża.
Ja jak patrze na zdjęcia z mojego najgorszego okresu to cieszę się już z tego jak teraz wyglądam pomimo że wiele mi jeszcze brakuje do osiągnięcia wymarzonej wagi To była poprostu masakra.
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora