Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 08:36   #2514
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez donia27 Pokaż wiadomość
Witam

Ja przez weekend trochę grzeszków zaliczyłam, ale od dzisiaj znowu porządnie ćwiczę.
W sobote nie miałam za bardzo czasu przez dzień więc nie ćwiczyłam a wieczorem nie chciałam się tłuc więc zrobiłam sobie ćwiczenia z tej strony o którekj Ewka pisała. Efekt jest taki że od wczoraj mam takie zakwasy w udach że szooooooook No ale to dobrze.
Wczoraj byliśmy u znajomych i zaliczyłam 2 kawałki pysznego Rafaello a ćwiczeń zero

kasiag-01
to zaszalałaś z tymi pierniczkami dobrze że wyszły. A pierniczki im dłuzej leżą tym są smaczniejsze



Wiadać że do nas nie zglądałaś bo zmieniły się nam troche zasady. Każdy na liście sam zmienia swoje kilogramy. Zreszta lista została bardzo skrócona bo duzo osób tak jak ty nie udziela się w ogóle w wątku więc myślałayśmy że zrezygnowały. Poszukaj, moze akurat Ty jesteś jeszcze.
A tak poza tym to gratuluje
Cześc ja też cwiczyłam przed wczoraj te cwiczenia też nie mogę się ruszac więc witaj w klubie brak mi systematyczności ale się postaram
Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki JA nic nie piszę, bo nie mam się czym chwalić ciągle wsuwam słodycze ale za to ćwicze i ćwicze i wszyscy mi mówią, że chudnę
Oj te słodycze też nie mogę się nim oprzec
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora