Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - You Can Dance - Po prostu Tańcz
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-02, 22:01   #3052
yamiss
Zadomowienie
 
Avatar yamiss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: birmingham/ lodz
Wiadomości: 1 468
GG do yamiss
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
To ze Anna mowila ze taniec to jej zycie jest zalosne? --- e-e...
to chyba dobrze ze nieblagala wszystkich na kolanach (jak np. Diana) zeby na nia glosowali...nie robila scen... a to ze zaprosila swojego brata na proby to wydaje mi sie ze sama anna tego zaluje... bo wszyscy od tamtej pory zaczeli mowic ze tylko dzieki niemu jest w tym programie...
Moja siostra zachwycala sie Anna od samego poczatku a dopiero dzisiaj ja oswiecilam ze jest siostra niejakiego Bosaka...
tyle ze mojej siostrze to nic nie powiedzialo,bo nie uwazam zeby bosak byl super slawny...
to o bosaku to była ironia kochana
a diana przynajmniej się nie kryła, że zależy jej na wygranej. wiadomo, że każdy był w tym programie, bo chciał wygrać, tylko, że niektórzy mówili to otwarcie a inni nie. natomiast to: http://youcandance.onet.pl/74025,multimedia_detal.html (chodzi mi o wypowiedź, nie o taniec) jest dla mnie wyuczona formułka, puste słowa, mówione, zeby zjednać sobie publikę. jednak aktorstwo bosakowie mają we krwi, szkoda, ze takie słabe. mnie nie przekonała ona a nie jej taniec, bo była sztuczna i fałszywa-możecie mnie za to ukamieniować a zdania i tak nie zmienię
__________________
mes que un club, mes que un ciudad. Barcelona <3
visca el Barca.!


you know you love me .. xoxo.
yamiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując