Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-21, 18:11   #2395
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
Madzia87 właśnie 2 kg mniej i powinnam się zmieścić w studniówkową sukienkę. Już wcześniej o tym pisałam. Czasami wątpię, że mogę jeszcze schudnąć te dwa kilo. W tamtą zimę ważyłam 52kg! To był koszmar. Czyli od tamtego czasu już schudłam 5 kilo. Dla mnie to bardzo dużo, ale teraz te dwa kilo mniej są trochę dla mnie nieosiągalne. No nie wiem, zobaczymy, może jakimś cudem schudnę w niektórych miejscach i będę najszczęśliwsza na świecie.
hmm niestety tak jest, że te ostatnie kilogramy najciężej zgubić, ale trzeba być wytrwałym i cierpliwym to się osiągnie zamierzony cel
powodzenia

Cytat:
Napisane przez donia27 Pokaż wiadomość
Dzień doberek



Madzia87 przegladałąm wątek o Twisterze i widziałam ze Ty sobie tez go kupiłaś. Możesz powiedzieć czy zauważyłaś po tym jakieś efekty bo tak się zastanawiam czy sobie nie kupić bo hula-hop już mnie bardzo nudzi.
kupiłam, ale nie ćwiczę na nim regularnie... bolą mnie zaraz ręce i kolka mnie łapie czasem tylko tak pokręcę się kilka minut...
ale myślę, że jakbym na tym regularnie ćwiczyła to przyniosłoby to efekty bo mięśnie brzucha naprawdę pracują w sumie za tak niską cenę to można sobie pozwolić na taki przyrząd
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora