Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-21, 09:44   #2378
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez AdelajdaG Pokaż wiadomość
Dień dobry, ja wczoraj zjadlam tylko sniadanie i w pracy wypilam Kubusia, wiem, ze nie powinnam ale jeść mi się nie chce, bbboooooooooo się zakochalam
I to nie jest ani pierwsza milosc z podstawówki ani kolega z dyskoteki ani TŻ
To jest chłopak z Internetu :P Takiego człowieka w życiu nie znałam, rozumiemy się bez słow, całe dnie i noce oprocz pracy :P ze sobą piszemy, to jest po prostu nie możliwe ale tak go lubię, sni mi się po nocach i jak widzicie już nie mogę spac a polozylam się nad ranem bo z nim pisałam Ochrzańcie mnie trochę za moją wiarygodnośc i naiwność Ale on jest taki kochany i mieszka w miescie gdzie studiuję 40 km tylko
Ma same zalety przynajmniej teraz hihih :P Wiem, ze to może by ktoś inny że mogę się zawieść ale zyje się tylko raz i jakbym nie sprobowała może bym załowała ze to byl własnie ten, miłość od pierwszego słowa na gg
hmm.. ciekawe co z tego wyniknie a wymienialiście się zdjęciami tak z ciekawości się spytam
miłość przez Internet istnieje więc kto wie... może to ten jedyny
Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość

Takie sobie oczyszczanie robię, a co
Dziś też zjem ryż ale z jabłuszkiem i cynamonem
a ile chcesz się tak "oczyszczać" ??
Pamiętam, że moja siostra kiedyś robiła sobie dietę ryżową, jadła ryż przez 3 dni, schudła, a potem jo-jo ale to dlatego, że potem rzuciła się na jedzenie hehe
Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
dzień dobry
dzień dobry
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zrobiłam własnie 8 min buns, 8 min legs i 8 min abs - padam Ide pod prysznic i na śniadanko
hehe ja przedwczoraj robiłam taki sam zestaw i dziś też muszę... bo robię to co drugi dzień a w dni, w których nie robię 8 minute ćwiczę "Pump it up"
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora